t-shirt factory logo
strona domowa
stała oferta
kontakt
linki do innych stron
mapa strony
t-shirt baner
sprawdź naszą ofertę
rodzaje dzianin
co przesądza o jakości t-shirta
sposób szycia
możliwości zdobienia

W celu podniesienia standardu produkowanych przez nas wyrobów do swojej oferty dołączyliśmy usługi w zakresie zdobienia koszulek. Kompleksowe wykonanie zlecenia umożliwia właściwe dobranie kolorystyczne wszystkich materiałów, szybszy termin realizacji oraz brak ograniczeń, związanych z drukiem lub haftem na wyrobie gotowym.

Możliwość druku na wykrojach sprawia, iż nadruk jest łatwiejszy do wykonania, nawet na rękawku lub karczku. Umiejscowienie nadruku w słabo dostępnych miejscach koszulki w przypadku druku na wyrobie gotowym może znacznie utrudnić lub nawet ograniczyć możliwość odwzorowania zamierzonego projektu. Druk na wykrojach jest szybszy, łatwiejszy, a co za tym idzie również tańszy. Ponadto w przypadku powstania braków straty w produkcji są mniejsze.

W swym kilkuletnim doświadczeniu firma nasza wykonała bardzo wiele haftów oraz nadruków. Mamy doświadczenie w zakresie dobierania kolorystyki zgodnej z wymaganiami klienta, zachowania pól ochronnych logotypów oraz zachowania rygorów związanych z poprawnym odwzorowaniem designu.

Haft jest wykonywany zazwyczaj na koszulkach polo lub wyrobach z grubszych dzianin, ale równie dobrze sprawdza się na t-shirtach. Zaletą tej technologii jest fakt, iż cena zdobienia oraz przygotowania wzoru nie jest uzależniona od ilości kolorów. Jeżeli zatem, klient ma w logotypie kilka różnych barw i zamawia 50-100 koszulek, to haft jest dla potrzeb tego zlecenia optymalnym rozwiązaniem, ponieważ w przypadku sitodruku prócz kosztu jednostkowego zdobienia, klient musiałby pokryć koszty przygotowania kilku sit (w ilości kolorów użytych w logo). Dysponujemy technologią haftu klasycznego, haftu na gąbce (wypukłego), haftu z użyciem specjalistycznych podkładów, pozwalających na uzyskanie lepszej rozdzielczości, produkcji naszywek, aplikacji itp.

Sitodruk jest technologią pozwalającą uzyskać najlepszą dokładność odwzorowania. Jest to równocześnie metoda zdobienia tekstyliów, wymagającą odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia w zakresie doboru właściwej metody druku, farb, pigmentów, sit itp. Firma nasza posiada dużą praktykę w posługiwaniu się sitodrukiem. Korzystamy z farb wodnych, plastizolowych, wywabowych, puchnących, fosforyzujących, brokatu oraz wielu innych.

Wykonywane przez naszą firmę wszywki dzielą się na drukowane, tkane i haftowane. Wszywki drukowane są na różnych podkładach poczynając od papieru, a kończąc na satynie. Wszywki tkane - wykonane są z przędz żakardowych na maszynach o wysokiej rozdzielczości. W przypadku bardzo skomplikowanego logotypu, zawierającego wiele małych elementów w kilku barwach, używamy haftu żakardowego, który najwierniej odwzorowuje zaplanowany design.

email:t-shirt@t-shirt.waw.pl      mob. 505 68 80 80    tel/fax o/Łódź (42) 68-70-700     

Copyright ® 2005 T-shirt.waw.pl    stan licznika:   Darmowe liczniki