t-shirt factory logo
strona domowa
stała oferta
kontakt
linki do innych stron
mapa strony
t-shirt baner
sprawdź naszą ofertę
rodzaje dzianin
co przesądza o jakości t-shirta
sposób szycia
możliwości zdobienia

Zapraszamy do odwiedzenia zaprzyjaźnionych stron:


Firma posiadająca w swej ofercie odzież markową: B&C, Fruit of the Loom, Hanes, Jerzees, Outer Banks, Stedman. Ponadto firma posiada w swym asortymencie własne kolekcje odzieży Elements, pełną gamę gadżetów reklamowych, zarówno importowanych, jak również produkowanych w kraju.

 
Przedsiębiorstwo zajmujące się szyciem i sprzedażą odzieży roboczej - między innymi: bluzy polar, kurtki, kombinezony robocze, fartuszki, bezrękawniki, czapki, koszulki polo oraz t-shirt. Druk sitodrukiem, haft, elastomery, tłoczenia w polarze...

  Gate Skate

Sportowy produkt roku 2002 w Stanach Zjednoczonych już dostępny w Polsce! Rolki terenowe TrailSkate dedykowane są osobom w każdym wieku, które cenią sobie swobodę, zabawę i wypoczynek na świeżym powietrzu...
Produkt kierowany jest również do ludzi, którzy jazdę na TrailSkate będą chcieli traktować jako trening i ćwiczenia fizyczne. .
 
  www.BluzyPolar.pl

BLUZY POLAR. Specjalizujemy się w produkcji art. tj.: bluzy polar, bluzy bawełniane, bezrękawniki ocieplane, kurtki zimowe, sztormiaki, czapki, szaliki, polary z mębranš, bluzy windstoper, ocieplane kurtki polarowe. .
 
Zaproszamy do współpracy, utrzymane na dobrym poziomie strony o podobnej tematyce.
Jeśli chcesz zadbać o promocję swojej witryny w sieci, wymieniając się linkami napisz do nas:
t-shirt@t-shirt.waw.pl

email:t-shirt@t-shirt.waw.pl      mob. 505 68 80 80    tel/fax o/Łódź (42) 68-70-700     

Copyright ® 2005 T-shirt.waw.pl    stan licznika:   Darmowe liczniki